עמותות ורשויות בישראל

נמצאו 2174 עמותות ורשויות בישראל

שם עמותה / רשות
תיאור
איזור
מתנ

מתנ"ס מטלון - פתח תקווה
פתח תקוה

מתנ"ס מטלון הינו מרכז שכונתי קהילתי הנותן מענה לצרכי הקהילה מגיל 0 עד 120. המתנ"ס מנוהל בשיתוף התושבים כחלק מתפישת עולם, בה התושבים לוקחים חלק, מציעים ויוזמים.נשמח לכל שיתוף פעולה עם חברה עסקית. יש לנו מועדון גמלאים מקסים, 3 צהרונים, 2 פעוטונים, ופעילות ענפה לילדים אחר הצהריים. נשמח לפעילות חד פעמית בחגים וכדומה וגם לפעילות קבועה יותר לכל אחת מהאוכלוסיות הללו. נשמח גם בעזרה בשיפוץ (המתנ"ס מאוד ישן) או בארוח בשל הלקוחות שלנו בחברות העסקיות נשמח לכל שיתוף פעולה. תודה רבה. נעמה 0507841967

גוש דן
מועדוניות לילדים - רווחה מעלות תרשיחא

מועדוניות לילדים - רווחה מעלות תרשיחא

המחלקה לשירותים חברתיים (יחידת הרווחה וההתנדבות) של מעלות תרשיחא מסייעת ומעניקה מענים במגוון תחומים למגוון אוכלוסיות בעיר.

מיח

מיח"א - חיפה והצפון
חיפה

מיח"א הינה עמותה ללא כוונת רווח לטיפול ושיקום תינוקות וילדים שאובחנה אצלם לקות בשמיעה. הטיפול מותאם לכל ילד על פי צרכיו. הורים לתינוקות ופעוטות מופנים למיח"א אם נמצאה ירידה בשמיעה בבדיקה אובייקטיבית של השמיעה. קיימים מסלולי טיפול שונים במסגרת מעונות היום השיקומיים, הגנים המיוחדים, והשילוב היחידני.

חיפה והקריות
היחידה להתנדבות מועצה אזורית גולן

היחידה להתנדבות מועצה אזורית גולן
קצרין

היחידה להתנדבות באגף ייעוץ וטיפול פועלת לטובת הקמה ושימור של מערך התנדבות איתן, איכותי, זמין ומקצועי אשר יתן מענה בשגרה ובחירום.

גולן
אגף הרווחה - נתיבות

אגף הרווחה - נתיבות
נתיבות

האגף לשירותים חברתיים בעיריית נתיבות, מתמודד עם אתגרים מקצועיים רבים ומורכבים. בתקופה שבה כולנו, תושבי מדינת ישראל, מתמודדים עם מציאות ביטחונית קשה ומשבר כלכלי שמשפיע על כל אחד ואחד מאתנו, תפקידה של מערכת הרווחה ויכולתה להמשיך ולתת שירות - הופך להיות אתגר מקצועי הדורש ידע רב, למידה מתמדת ופיתוח מיומנויות חדשות לגיוס וניצול מרבי של המשאבים הקיימים באופן אופטימאלי. בד בבד עם הגידול במספר הנעזרים בשירותי האגף, גדלים גם הצרכים החברתיים של אוכלוסיות רבות ומגוונות ברחבי העיר. האגף שם כמטרה קיומו של דיאלוג עם הקהילה, תוך שמירה על שקיפות ארגונית ומצוינות באיכות השירותים הקיימים הניתנים לתושבים. השירות לתושבי העיר ניתן ע"י צוות מקצועי ומיומן של עובדים - סוציאליים, עובדי מינהל וזכאות, עובדים סמך מקצועיים, סטודנטים מתמחים לעבודה -סוציאלית ומערך של מתנדבים הפועלים הן כיחידים והן במסגרת העמותות והארגונים החברתיים הרבים בעיר .

חבל לכיש
מסיל

מסיל"ה
תל אביב-יפו

מסיל"ה הינו מרכז לטיפול וסיוע סוציאלי למשפחות, בדגש על ילדים בסיכון וילדים עם צרכים מיוחדים, של קהילת מבקשי מקלט ומהגרי עבודה החיים במטרופולין תל אביב יפו.

גוש דן
חינוך לפסגות - ארצי

חינוך לפסגות - ארצי
תל אביב-יפו

עמותת "חינוך לפסגות" פועלת למען צמצום פערים חברתיים ע"י יצירת שוויון הזדמנויות לילדים ונוער בעלי פוטנציאל למצוינות, המתגוררים בפריפריה החברתית והגאוגרפית בישראל. העמותה מסייעת לאותם ילדים וילדות לממש את הפוטנציאל האישי שלהם, להצטיין בלימודים, להרחיב אופקים, ובעתיד להשתלב באקדמיה ולתרום לחברה הישראלית. העמותה פועלת בכ-40 מרכזי מצוינות בפריסה ארצית ומעניקה לחניכיה תכנית חינוכית-חברתית עשירה ומקיפה, לאורך עשור (מכיתה ג' ועד י"ב).

גוש דן
אגף מרכז צפון מינהל השירותים החברתיים עיריית ת

אגף מרכז צפון מינהל השירותים החברתיים עיריית ת"א-יפו
תל אביב-יפו

האגף מעניק סיוע ללקוחותיו בתחומים השונים, תוך ראיית הצרכים של האדם וההיבטים האישיים, משפחתיים, וקהילתיים.

גוש דן
המסע החברתי להבראת הרפואה

המסע החברתי להבראת הרפואה
זכרון יעקב

התארגנות חברתית הכוללת את האוכלוסיה הכללית, חולים ובני משפחתם, רופאים ומנהלים רפואיים, ששמו לעצמם מטרה להפחית משמעותית את הפגיעה בחולים תוך שמירה על שלום אנשי הצוות הרפואי. העמותה פועלת בעזרת מתנדבים במסגרת מיזמים שונים שחלקם כבר פועל וחלקם בשלב יציאה לדרך. המטרה היא להפעיל מיזמים כאלו בכל רחבי הארץ וליצור כח מניע לשינוי מערכת הבריאות "מלמטה".

מישור החוף הצפוני
יחידת ההתנדבות אגף הרווחה נתיבות

יחידת ההתנדבות אגף הרווחה נתיבות
נתיבות

יחידת ההתנדבות מחלקת הרווחה תפקידה לגייס ליצור ליזום ולתכלל פרויקטים התנדבותיים בעיר בנוסף לקדם התנדבות בכל מיני היבטים בעיר שת"פ עם כל הארגונים הקיימים לגייס מתנדבים ולהפוך את העיר לעיר חזקה שבה כל תושב יכיר ידע ויתנדב דרך היחידה להתנדבות..

חבל לכיש